بیانیه ماموریت شرکت آبراک طرح

 

 

بیانیه ماموریت شرکت آبراک طرح

ماموریت اصلی شرکت، فعالیت در زمینه صنعت ساختمان و استفاده از تکنولوژی‌ها و محصولات نوین در این صنعت می‌باشد. مشتریان ما کلیه افرادی هستند که در صنعت ساختمان فعالیت می‌کنند. مهندسان عمران، معماری، سازندگان و سرمایه‌گذاران از جمله مشتریان ما هستند.

خدمات و محصولات ما به شرح زیر می‌باشد:

1- انجام طراحی به بهترین نحوه و با رعایت کلیه آیین‌نامه‌ها و قوانین، در کمترین زمان ممکن و ارائه مدارک فنی و نقشه‌های اجرایی به نحوی که در هنگام ساخت کلیه اطلاعات لازم بدون نقص در اختیار سازنده قرار گیرد.

2- تولید و تامین مصالح و لوازم مورد نیاز صنعت ساختمان بخصوص مصالح مربوط به استفاده از تکنولوژی‌های نوین با بهترین کیفیت و کمترین قیمت.

3- اجرای ساختمان از اولین مرحله یعنی اجرای فونداسیون تا هنگام تحویل کلید ساختمان با بهترین کیفیت و کمترین هزینه و در مدت زمان تعیین شده در برنامه زمان‌بندی.

بازار هدف شرکت، کلیه استان‌های کشور ایران و کشور‌های همسایه ایران می‌باشد. نفوذ به کوچک‌ترین شهر‌ها و آشنایی دست‌اندرکاران آنها با تکنولوژی‌ها و لوازم نوین و آشنایی با خدمات و محصولات شرکت یکی از اهداف اصلی این شرکت است.

ما در ارائه خدمات طراحی، تولید و تامین مصالح و اجرای ساختمان سعی در استفاده از به‌روزترین نرم‌افزار‌ها و تکنولوژی‌ها را داریم و همواره درصدد ارتقا آنها می‌باشیم.

ما بر این باوریم که:

محصولات و خدمات ما که در زمینه صنعت ساختمان می‌باشد، موجب غنا و تعالی زندگی مردم می‌شود و روابط بین انسان‌ها را تقویت می‌نماید .

کلید رمز شرکت در دست خلاقیت و کیفیت عالی محصولات وخدمات است. ما دراجرای اصول و به هنگام تولید محصول و ارائه خدمات به این سه ویژگی پایبندیم:

1- اعضای سازمان به عنوان ارزشمندترین منابع و دارایی‌های شرکت به حساب می‌آیند.

2- تردیدی نیست که عملکرد مالی بسیار مورد توجه است، ولی ما آن را هدف نهایی خود تعیین نکرده‌ایم و آن را تنها وسیله‌ای برای تامین هدفی گسترده‌تر می‌شناسیم.

3- تامین رضایت کلیه ذینفعان شرکت (پرسنل، سهام‌داران، مشتریان، تامین‌کنندگان، دولت و جامعه) هدف اصلی ما بوده، به طوری که همکاری و ارتباط در این مجموعه باعث افتخار و آرامش آنها گردد.

4- توجه به محیط زیست و حفظ آن از جمله مهمترین ارزش‌های ما می‌باشد و می‌کوشیم تا همواره از روشها و تکنولوژی‌هایی استفاده نماییم که تا حد امکان دوستدار محیط زیست باشند.

شعار ما در خصوص همه ذینفعان این می‌باشد:

ما خودمان را جای شما می‌گذاریم.

ما همواره می‌کوشیم تا هویت خاص خود را در طول عمر شرکت حفظ نماییم.

ارزش‌هایی که چراغ راه هدایت ما می‌شوند، از این قرارند:

- بهترین بودن، در همه زمینه‌های مرتبط.

- در همه زمان‌ها به اصول اخلاقی و صفات معنوی پایبندیم و در همه روابط سازمانی آنها را رعایت می‌کنیم و حفاظت از اطلاعات مشتریان و حفظ حریم خصوصی آنها از اولویت‌های ما می‌باشد.

- در همه زمینه‌های تجاری و بازرگانی، نوآوری را سرلوحه اندیشه خود قرار داده و می‌کوشیم در این زمینه رهبری پایدار خود را حفظ کنیم و دنبال‌روی رقبا و همکاران خود را در شرکت‌های دیگر پاس نهاده و تا حد‌امکان از کمک به رقبای خود دریغ نمی‌نماییم.

- احترام به حقوق مشتریان و ارائه بهترین خدمات از جمله ویژگی‌های ممتاز ما در مقایسه با سایر رقبا می‌باشد و ما برای تصور مردم نسبت به شرکت خود اهمیت خاصی قائلیم.

- ما در مقابل کشور ایران که در آن زندگی می‌کنیم، احساس مسئولیت اجتماعی نموده و در برابر همه افراد این جامعه یا هر جامعه دیگری که در آن پا بگذاریم نیز چنین احساسی داریم.

- ما آگاه‌سازی کلیه افراد جامعه را وظیفه اجتماعی خود می‌دانیم و تلاش می‌کنیم آنها را با واقعیت‌های صنعت ساختمان آشنا سازیم، حتی اگر این واقعیت‌ها مخالف کسب و کار ما باشد. این وظیفه درباره کلیه افراد جامعه با هر سطح دانش و در هر نقطه از کشور صادق می‌باشد.

این باورها و ارزش‌ها تعیین کننده استراتژی شرکت، نوع رفتار و تعیین کننده نوع رابطه‌ای است که ما با عرضه‌کنندگان مواد‌اولیه، پرسنل، سهام‌داران، مشتریان و جامعه برقرار می‌کنیم.

 

کلمات کلیدی: یوبوت - دال مجوف - ساختمان - عمران - معماری / فروش یوبوت / فروش کوبیاکس / فروش یوبوت اصلاح شده / فروش یوبوت استاندارد / مصالح دال مجوف / سبک سازی / مصالح ساختمانی / مشکلات سقف یوبوت / سقف وافل / طراحی سقف یوبوت / دیتیل سقف یوبوت / قیمت اجرای سقف یوبوت / معایب سقف یوبوت / تفاوت یوبوت و کوبیاکس / فیلم اجرای سقف یوبوت / 

 ( U-Boot ) beton two-way lightened voided slab slabs advantage

  مشکلات سقف یوبوت / سقف وافل / طراحی سقف یوبوت / دیتیل سقف یوبوت / قیمت اجرای سقف یوبوت / معایب سقف یوبوت / تفاوت یوبوت و کوبیاکس / فیلم اجرای سقف یوبوت / کانتون /cantunn / سقف کانتون